Дермазол®
шампунь для волосся

Коли інші шампуні проти ЛУПИ безсилі

Показання
Лупа

З проблемою лупи хоч раз в житті стикається кожен другий житель планети.

Лупа

З проблемою лупи хоч раз у житті стикається кожен другий житель планети.

Причини появи лупи

Лупа з'являється в результаті поєднання трьох чинників:

 • Мікроорганізму під назвою Malassezia globosa, що живе на нашій шкірі
 • Природного жиру шкіри голови під назвою себум
 • Чутливої ​​шкіри голови

Дріжджі Malassezia розщеплюють себум шкіри голови до олеїнової кислоти. І в разі підвищеної чутливості шкіри голови до впливу цієї кислоти, яка спостерігається у 50% населення планети, з'являється подразнення, симптомом якого і є лупа.

Коли з'являється лупа?

Лупа, як правило, з'являється в період статевого дозрівання при зміні гормонального фону, сполученого з більш інтенсивним виробленням секрету сальних залоз. В результаті цього створюється багате живильне середовище для мікроорганізму Malassezia globosa, який і є основною причиною виникнення лупи.

Але поява лупи можлива і в інші періоди при гормональних змінах: у зрілому віці або під впливом стресу.

Симптоми лупи

Найпростішим індикатором появи лупи є білі лусочки шкіри на плечах, але є й інші ознаки:

 • Свербіж
 • Почервоніння
 • Суха шкіра голови

Вони можуть виникнути в результаті подразнення як реакції чутливої ​​шкіри голови на мікроорганізм, що провокує появу лупи.

Як позбутися лупи

На щастя, впоратися з лупою, білими лусочками і сухістю шкіри голови легко. Щоб усунути всі симптоми, досить мити голову шампунем проти лупи з доведеною ефективністю.

Існує безліч найрізноманітніших шампунів, показаних до застосування в залежності від конкретних симптомів, типу волосся і бажаного видимого результату застосування, - вони допоможуть зробити волосся більш густим і об'ємним або гладким і шовковистим.

Всі вони містять піритіон цинку в якості активної речовини, ефективність якого в боротьбі з лупою при регулярному використанні була доведена численними клінічними випробуваннями.

Себорея

Себорея або себореїд – це хронічна недуга, що вражає переважно ділянки шкіри, збагачені сальними залозами.

Себорея

Себорея або себореїд – це хронічна недуга, що вражає переважно ділянки шкіри, збагачені сальними залозами: волосяний покрив голови, носогубні і завушні складки, груди, краї повік, міжлопаткова ділянка. Уражені ділянки утворюють кільцеподібні утворення. Хвороба супроводжується лущенням, запаленням, печінням і свербежем уражених ділянок.

Себорейна екзема спочатку виникає у волосистих ділянках шкіри голови, а потім переходить на спину, груди й обличчя. Ця форма екземи відрізняється відсутністю різких меж уражених ділянок, вираженого мокнення, присутністю постійного свербіння і нашарування лусочок жирної шкіри.

Себореїд часто супроводжується різким спадом функціонування імунної системи. Також себорейна екзема з’являється у пацієнтів, уражених себорейним дерматитом. Сьогодні вчені міркують над зв’язком себорейної екземи з гайморитом, отитом, хронічними захворюваннями кишкового тракту, неврологічними розладами.

Висівковий лишай

Висівковим лишаєм  називають грибкове захворювання шкіри, що не викликає видимих запальних шкірних реакцій.

Висівковий лишай

Висівковим лишаєм  називають грибкове захворювання шкіри, що не викликає видимих запальних шкірних реакцій. Захворювання належить до числа кератомікозів. Збудник хвороби – гриб Phitosporum orbiculare – паразитує у верхніх шарах шкірного покриву, зокрема в роговому шарі. Найбільш уразливими ділянками шкіри, схильними до ураження висівкоподібним лишаєм, є ділянки шкіри грудної клітки, спини, пахвових западин. Якщо хворобу не лікувати тривалий час, осередки можуть переміститися на плечі, живіт і бічні поверхні.

Згідно зі статистичними даними, від висівкоподібного лишаю страждає приблизно 5–10% населення.

При висівкоподібному лишаї утворюються висипання жовтого кольору. У деяких випадках місця запалення набувають темно-бурого забарвлення. Гриб, насамперед, вражає роговий шар епідермісу, що призводить до лущення ділянок шкіри, уражених висівкоподібними лусочками. При зішкрібанні шкіри ці лусочки легко відділяються, однак, при частому митті їх практично не видно. Під впливом ультрафіолетового опромінення виникає інтенсивне лущення уражених ділянок шкіри. Такий спосіб у деяких випадках сприяє повному одужанню пацієнта.

Проблематика
Грибок Malassezia

Лупа - це грибкове захворювання шкіри голови, яке виникає через надмірну активність умовно-патогенної мікрофлори (ліпофільні грибки роду Malassezia) і стає причиною серйозних шкірних захворювань, а також провокує випадання волосся

Механізм виникнення лупи та себореї
 • Ліпофільні грибки роду Malassezia

  + тригліцериди шкірного сала та ліпіди кератину
 • Індивідуально

  Запалення, лущення, свербіж

  Послаблення бар'єрної функції шкіри
 • Основна точка прикладення

  Живильне середовище

  Для розмноження грибків
 • Подразнення шкіри

Як працює Дермазол®
Протигрибковий компонент

Протигрибковий засіб, який має подвійну дію: спрямований на знищення самого грибка, його спор і затримку росту і розмноження грибкової флори.
Швидко зменшує лущення та свербіж шкіри голови.

Спосіб застосування
Намочити волосся

Намочити волосся

Нанести шампунь на волосся та шкіру

Нанести шампунь на волосся та шкіру

Залишити на 3–5 хвилин

Залишити на 3–5 хвилин

Змити

Змити

Форми випуску
100 ml
100 ml

50 ml
50 ml

8 ml
8 ml

Саше

Питання
Підкажіть, чим звичайний Дермазол® шампунь відрізняється від Дермазолу® Плюс?

Завдяки поліпшеному складу, Дермазол® Плюс має розширені показання і є ефективним при хронічних, рецидивуючих і ускладнених проявах себореї і себорейного дерматиту, включаючи себорейну екзему; діє не тільки на грибки, а й на бактерії; сприяє загоєнню пошкоджених ділянок шкіри, ефективному зволоженню волосся, збагаченню його вітамінами, мікроелементами.

У складі шампуню Дермазол® Плюс є алое вера. Як багато його?

Особливістю Дермазол® Плюс є те, що до складу ввели цілих 2,5% сухого екстракту алое, і це дозволяє максимально використовувати цілющі властивості рослини.

У такій концентрації алое не тільки починає працювати як кондиціонер для волосся, але і знімає запалення і подразнення, сприяє загоєнню уражених ділянок шкіри.

У мене хронічна лупа і схильність до себореї, мені щодня доводиться користуватися спеціальними засобами. Як мені використовувати Дермазол® Плюс в такому випадку?

Насправді, при певному типі шкіри та особливості обміну речовин, складно вирішити питання одномоментно. У Вашому випадку необхідним є спостереження у фахівця і відповідні рекомендації.

При цьому в період загострення Дермазол® Плюс достатньо використовувати не частіше 1–2 разів на тиждень протягом 2-х тижнів, як вказано в інструкції. Надалі препарат може використовуватися короткими профілактичними курсами 1–2 рази на тиждень протягом 2-х тижнів. Можна витримувати 2-х тижневий інтервал між застосуванням препарату.

Скажіть, якщо я буду використовувати Дермазол® Плюс частіше, ефект наступить швидше?

Шампуні Дермазол® – це серія лікарських препаратів, які містять потужні протигрибкові компоненти. При нанесенні на волосся і шкіру голови, вегетативні форми грибка необоротно знищуються. Залишаються спори, які найчастіше неможливо інактивувати навіть кип’ятінням. Через 2–3 дні спори починають проростати, і в цей момент вони є уразливими для компонентів шампуню.

Таким чином, рекомендованого режиму достатньо, щоб зупинити інфекцію.

Однак тут необхідно враховувати індивідуальні особливості шкіри та можливість повторних заражень спорами грибка (шапки, подушки, гребінці – побутові фактори дуже складно виключити). Врахувати індивідуальні особливості та обставини допоможе регулярне спостереження у лікаря.

У мене хронічна лупа, і мені доводиться постійно користуватися спеціальними засобами. Наскільки економним є використання шампуню Дермазол® Плюс?

У більшості випадків Дермазол® Плюс рекомендовано призначати не частіше ніж два рази на тиждень протягом двох тижнів, при цьому рекомендовано дотримуватися інтервалів між профілактичними курсами.

Отже, одного флакона 100 мл при правильному використанні вистачає на 5–6 місяців.

Якщо у вас виникли питання, ви можете відправити повідомлення через форму зворотного зв’язку

Інформація для спеціалістів

Підтвердіть, будь ласка, що Ви є медичним працівником або фахівцем охорони здоров'я.

Де придбати?

За допомогою спеціальних сервісів Tabletki.ua і Компендіум Ви з легкістю знайдете адресу найближчої до Вас аптеки, в якій можна придбати Дермазол ®

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Де придбати?